Meine Lieblingsband- Coldplay

Moderator: Edyta Pe

Meine Lieblingsband- Coldplay

Postprzez MichalinaS1TE » Cz cze 14, 2012 21:24

Meine Lieblingsband ist Coldplay. Die spielen Alternative-Rock. Die Band spielt seit 1996. Die Band besteht aus Guy Berry, Chris Martin, John Buckland und Will Champion. Ich mag sie, weil sie Texte nach meinem Geschmack haben. Meisten über unerwiderte Liebe und Freundschaft. Ihre Musik ist sehr angenehm für mich. Mein Lieblingslied ist “The scientist und speed of sound” . Ich habe ihr Album mit dem Titel Viva la Vida or Death and All His Friends. Sie spielten in Polen im Jahr 2011, es war ein tolles Konzert. Sänger der Band - Chris Martin hat die schönste Stimme der Welt. Mein Zimmer, ist voller Poster von Coldplay. Ich denke, das gefelt jedem der sie kennt.

Moim ulubionym zespołem jest Coldplay. Jest to brystyjska grupa grająca rock alternatywny. Zespół gra od 1996 roku. Zespól składa się z Guya Berrymana, Chrisa Martina, Johna Bucklanda oraz Willa Championa. Lubię ich ponieważ mają teksty w moim guście, najczęściej o nieszczęśliwej miłości i przyjaźni. Ich muzyka jest dla mnie bardzo przyjemna. Moją ulubioną piosenką jest 'the scientist' oraz 'speed of sound'. Posiadam ich płytę o nazwie Viva la Vida or Death and All His Friends. Grali w Polsce w 2011 roku, był to wspaniały koncert. Wokalista zespołu - Chris Martin ma najpiękniejszy głos na świecie. Mój pokój jest pełen plakatów z zespołem Coldplay. Myślę że podoba się on każdemu kto ich zna.
MichalinaS1TE

Postprzez » Cz cze 14, 2012 21:24

Powrót do Klasa 4TE